im

Süsleme

organizasyoncu

Açılış Süsleme

Nişantaşı Organizasyon daima en kaliteli hizmeti sunmaya çalışır. Gelecek planlarımız arasında Nişantaşı Organizasyonu, sektöründe ülke standartlarımızın üzerine çıkarmak, rakipleriyle bir yarış değil dayanışma içerisinde müşteri memnuniyetine önem veren, sade, yalın ve işine karşı dürüst bir marka yaratmak geçiyor

Fuar Alanı Süsleme

Nişantaşı Organizasyon Olarak, Organizasyon, Kiralama, Süsleme Hizmetleri Veriyoruz. Fuar Hostesi, Fuar Maskotları Animasyonu, Fuar Dekorasyon, Fuar Stant Süsleme ve Ekipman Kiralama Hizmeti sunmaktayız.

organizasyoncu
organizasyoncu

Düğün Süsleme

Düğünlerin akıllarda yer etmesini sağlayan başlıca unsurlardan biri göz kamaştırıcı dekorasyonlardır. Bu yüzden mekan süslemesinde özen gösteriyoruz. Düğün organizasyonunuzu yaparken kullandığımız her şeyin uyum içinde olması düğününüzün bir bütün olarak görünmesini sağlıyor. Sandalye ve masa süslemelerimizde aynı çiçekleri kullanarak bu bütünlüğü sağlıyoruz.

Sünnet Süsleme

Sünnet Süslemesi ile çocuğunuz için çok güzel bir şekilde odasını veya sünnet düğün yapılacak yeri çok güzel süsleyebilirsiniz. 

organizasyoncu
organizasyoncu

Doğum Günü Süsleme

Renkli ve parlak asma doğum günü süsleri, fenerler, nazar boncuklu asmalı ip süsler, rengarenk uzayan kağıtlar ve “Happy Birthday” yazılı süs malzemelerini doğum günü partisinin yapılacağı mekanın süslemesinde kullanabiliriz.

Mezuniyet Süsleme

Mezuniyet Törenlerinizde yanınızda olmaktan kıvanç duyacağız,Okul Mezuniyet Törenlerinin vazgeçilmezi olduğumuzu biliyoruz,bizlere bu güveni aşılayan tüm çalıştığımız okullarımıza minnettarız. Sizlerde bu geniş Ailenin bir parçası olmak istemezmisiniz,Mezuniyet Töreni süslemelerinde genç dinamik kadromuzla,sizlere en kaliteli en hesaplı hizmeti vereceğimize söz veriyoruz,

organizasyoncu
organizasyoncu

Kokteyl Alanı Süsleme

Kokteyl Organizasyonlarınız da ihtiyacınız olan herşeyi Nişantaşı Organizasyon olarak alanında profesyonel ekimizle eksiksiz karşııyoruz.

Yılbaşı Süsleme

Restorant, balo salonları , eğlence mekanları ve hatta şirketler için ofis katlarında düzenlenen yılbaşı partileri kapsamında verdiğimiz hizmetleri özet olarak şu şekilde sıralanır. Koteyl masası temini ve süslemesi, bar tabureleri, Ses sistemi kurulumu ve DJ, yılbaşı konseptine uygun parti süslemeleri, yılbaşı gecesi süslemeleri, masa sandalye süslemeleri, sihirbaz gösterileri, palyaço ve noel baba temini.

organizasyoncu
organizasyoncu

AVM Süsleme

Alışveriş merkezlerine daha bir ilgi gösterilmesini ve gelenlerin bir hayli şık bir şekilde karşılanmasını istiyorsanız sizlerde özel günlerde alışveriş merkezlerinizi o güne özel süslemeli ve bir çok dekorasyon ürününden yararlanmalısınız. Aynı zamanda Palyaço, Çizgi film Karakterleri, Sihirbaz, Yeni çeriler vb. Birçok animasyon elemanları ile alışveriş merkezlerine gelen misafirleri eğlendirebilirsiniz.

Gemi Süsleme

Teknede süsleme organizasyonları çeşitli renkte modelde masa sandalye süslemeleri  tekne içi süsleme tekne dışı süslemelerle balon süslemeleri tül süslemeleriyle tekneyi harika bir hale getiriyoruz geniş alanda süslemelerimizi sizlere sunuyoruz…

organizasyoncu
Open chat