• Şişli / İSTANBUL
  • Tel : 02125720052

Şirket Organizasyonu

Şirket Organizasyonu

Kurumsal Şirket Organizasyonları

Şirket içinde ve dışında yapılan organizasyonlar, çalışan performanslarını oldukça olumlu yönde etkilemekte ve çalışanlar arasındaki iletişimi güçlendirmektedir. Öncelerde iş verenler ve şirket yöneticileri tarafından çok fazla önemsenmeyen şirket partilerinin önemi, işverenler tarafından her geçen gün daha iyi anlaşılmaktadır. Nişantaşı organizasyon şirketi olarak çalışanlarınızın eğlendiği ve iş arkadaşlarıyla etkili şekilde iletişim kurduğu şirket organizasyonlarınızı düzenlemekten büyük bir mutluluk duymaktayız.

Şirket organizasyonları pek çok farklı amaçla yapılabilir. Bazı durumlarda şirketin büyük bir başarısını kutlamak için yapılabilen şirket organizasyonları, bazı durumlarda ise şirket çalışanlarından birine hoş geldin veya veda partisi hazırlamak için yapılmaktadır. Hangi sebeple yapılmış olursa olsun şirket organizasyonlarının temel amacı, şirket prestijini arttırmak ve çalışan iletişimini kuvvetlendirmektir.

Nişantaşı organizasyon olarak şirket organizasyonlarınızın tamamında yanınızdayız. Sunmuş olduğumuz hizmetlerle davetlilerinizin keyifli dakikalar geçirmesini ve şirket itibarınızın artmasını hedefliyoruz.

Şirket Organizasyonlarında Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

Şirket organizasyonunun düzenlenme amacına göre davetlilere sunulacak hizmetler değişiklik göstermektedir. Bir örnekle açıklamak gerekirse bir şirketin yıl dönümü için hazırlanmış olan bir organizasyonda katılımcı kitlesi ve organizasyon amacı, bir hoş geldin partisine kıyasen daha resmidir. Bu da şirket organizasyonlarının temasının ve konseptinin belirlenmesini sağlamaktadır.

Nişantaşı organizasyon olarak keyifli bir şirket organizasyonu için, davetlilerin mekâna geldikleri ilk andan itibaren çalışmaya başlıyoruz. Karşılama hosteslerimizle davetlilerinizi karşılıyor ve ardından kendileri için belirlenen oturma alanlarına kadar davetlilerinize eşlik ediyoruz.

Diğer tüm organizasyonlarda olduğu gibi şirket organizasyonlarının da olmazsa olmazı müziktir. Katılımcı kitlesi ve organizasyon amacına uygun bir müzik akışı planlıyor ve ardından bu alanda uzmanlaşmış kişilerle iletişime geçiyoruz. Şirket olarak siz değerli organizasyon sahiplerinin, talep ve isteklerine bağlı olarak Trio müzik gruplarıyla veya DJ’ler ile çalışmaktayız. Ayrıca mekânın ses sistemlerinde gerekli tüm ayarlamaları yapmaktayız. Tüm bu ayarlamalar ve düzenlemeler sonrasında size ve katılımcılarınıza ise müziğin tadını çıkarmak ve eğlenmek kalmaktadır.

Tüm organizasyon çeşitlerinde olduğu gibi şirket organizasyonlarında da ikramlar oldukça önemlidir. Taleplerinize uygun kokteyl ve aperatif yiyecekleri, işinin uzmanlarıyla çalışarak sizlere ve katılımcılarınıza sunmaktayız.

Bir organizasyonun müzik ve ikramlar kadar önemli bir diğer noktası ise servistir. Servisin düzenli ve koordineli şekilde yapılmaması durumunda misafirler mağdur olmakta ve çeşitli karışıklıklar yaşanmaktadır. Nişantaşı organizasyon olarak kadromuzda yer alan güler yüzlü servis elemanlarımız ile organizasyon esnasında serviste hiçbir sorun yaşamamanızı ve davetin her anının profesyoneller tarafından yönetilmesini sağlamaktayız.

Organizasyonların olmazsa olmazları sahnelerdir. Kimi zaman konuşmaların yapıldığı kimi zaman ise davetlilerin gönüllerince dans edip eğlendikleri sahneler, davetin yapılış amacına ve katılımcı kitlesine uygun olarak düzenlenmektedir. Nişantaşı organizasyon olarak sahne kurulumu ve sahne düzenlemesini, organizasyonun ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde ayarlamaktayız.

Mekânın ışıklandırması tıpkı müzik ve sahne gibi önemli konular arasında yer almaktadır. Organizasyonun türüne uygun şekilde yapılan ışıklandırmalar, katılımcıların daha fazla eğlenmesini sağlayacak ve ortamın etkileyiciliğini arttıracaktır.

Yapılan organizasyonun türüne ve siz değerli organizasyon sahiplerinin isteklerine bağlı olarak çeşitli süsleme hizmetleri, kokteyl ekipmanları, bay-bayan dansçı, organizasyonun ihtiyacına bağlı olarak barmen, aşçı veya vale hizmeti sunmaktayız. Ayrıca organizasyon sonrasında temizlik hizmeti sunarak kendi yaşam alanlarınızda gerçekleştirdiğiniz davetlerden sonra, alanın temizlenmesine ve eski haline getirilmesine yardımcı olmaktayız.

Nişantaşı organizasyon firması olarak kurulduğumuz günden beri müşteri talep, ihtiyaç ve memnuniyetini tüm maddi kaygıların üzerinde tutuyoruz. Bundandır ki her geçen gün daha çok kişinin özel anlarının mimarı oluyor ve daha çok insanın hayatına dokunuyoruz


nişantaşı organizasyon ile Hizmetinizdeyiz..

Samimi ve Eğlenceli Bir Şirket Parti Organizasyonu;
Davetlilerin Karşılanması
Trio Müzik Grupları
Dj performansı ve Ses Sistemleri
Catering Hizmeti ile Kokteyl ve Aperatif Yiyecekler,
Servis Ekipmanları ve Servis Elemanları
Bar Kurulumu
Ses,Sahne, Işık Kurulumu
Görüntü Sistemleri
Süsleme Hizmetleri
Kokteyl Ekipmanları
Bay- Bayan Dansçı
Barmen, Aşçı, Vale
Bodyguard, Güvenlik
Organizasyon Sonrası Temizlik Hizmeti