Kurumsal Organizasyonlarımız

organizasyoncu

Kongre ve Fuarlar

Fuar standları konusunda ilgili firmaların mevcut çalışmalarına göre projeler üretilerek en hızlı ve etkili şekilde ihtiyaçlara cevap verilmektedir. Bu konuda konfor ve kaliteden asla ödün vermemekteyiz.Uluslararası organizasyonlarda firmanızın fuar alanının farklı olması, diğerlerinden ayrılarak farkındalık yaratacak tasarımlara sahip olmasında, kurumsal kimliğinizin öne çıkmasında ve diğer her türlü detaylarda yanınızda olmaktan onur ve mutluluk duymaktayız.

Şirket Organizasyonu

Firmamız tarafından sıklıkla tercih edilen bir organizasyon türü olan şirket organizasyonları, çalışanların motivasyon ve moral seviyelerini yükselten eğlenceli faaliyetleri bünyesinde barındırır. Kimi zaman piknik, kimi zaman kokteyl, kimi zaman ise yemekli toplantılarla gerçekleştirilen bu organizasyonlar kurum içi iletişim ve çalışanlar arasındaki bağların kuvvetlenmesine de büyük katkı sağlar.

organizasyoncu
organizasyoncu

Bayi Toplantıları

Ekip çalışmasıyla Hızlı ve güvenilir Kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda sistematik ve analitik bakış açısı ile hızlı, güvenilir ve yenilikçi yaklaşımımızla bayi toplantılarını gerçekleştirmekteyiz.

Davet ve Toplantılar

Kişisel ya da grup olarak aklınızdan geçirdiğiniz her türlü organizasyonda biz Nişantaşoı Organizason olarak yanınızdayız. Türkiye’nin dört bir yanını kapsayan lokasyon bilgimiz ve her türden toplantıların yönetimi konusundaki deneyimimizle sizinleyiz. Boyutu ve kişi sayısı hiç önemli değil.

organizasyoncu
organizasyoncu

Şirket Yemeği

Biz  Nişantaşı Organizasyon olarak müdürlerin, CEO’ların, büyük patronların, sekreterini asistanını geren “Nerede yapalım şu buluşmayı, hemen kaliteli bir yerde rezervasyon yap.” diktelerine cevap bulmak, omuzlardan yük almak istedik.

Açılış Organizasyonu

Balon süslemeleri, açılış kokteylleri, palyaçolar, şov ve animasyonlar gibi pek çok hizmetimizle mağaza açılışlarınızda sizlerle beraberiz. Gümbür gümbür ses getirecek açılışlarınız için profesyonel organizasyon şirketimiz ile çalışmak dikkat etmeniz gereken en önemli noktadır.

organizasyoncu

Temel Atma Töreni

Temel Atma Töreni ve Organizasyonu Türkiye’de bir çok farklı etkinliklerle oluyor sizlere nasıl yapılır, dikkat edilmesi gerekenler, fikirleri, nasıl yapılır gibi faydalı bilgileri sunmak istiyoruz.

Lansman ve Seminer

Resmi ve özel kurum-kuruluşların yurt içi, Toplantı-Seminer-Kongre organizasyonlarını ve bu organizasyonlarda talep edilen bütün hizmetleri yerine getirmektedir. Nişantaşı Organizasyon, Söz konusu organizasyonlarda organizasyonun başından bitimine kadar olan süreçte bütün hizmetleri verebilecek alt yapıya ve tecrübeli personele sahiptir.

organizasyoncu
organizasyoncu

Host ve Hostes

Host ve hostes temini, fuar organizasyonları, açılış organizasyonları, tanıtım etkinlikleri gibi etkinliklerinizde verdiğimiz bir ajans hizmetidir.

Tanıtım Organizasyonu

Türkiye’nin köklü firmaları ile birlikte imza attığımız organizasyonlar da Tanıtım ve Organizasyon‘un vizyonunu en iyi şekilde yansıtmaktadır.

organizasyoncu
Open chat