• Şişli / İSTANBUL
 • Tel : 02125720052

Halloween Parti Organizasyon

Halloween Parti Organizasyon

 

Cadılar Bayramı (Halloween) Parti Organizasyonu

  Halloween, her sene ekim ayının sonunda kutlanan özel bir gündür. Türkçe karşılığı Cadılar Bayramı olan bu özel gün, Azizler Arifesi olarak da bilinir. Pagan ve Hristiyan kökenlerine dayanan  Halloween, başta ABD olmak üzere bugün hemen hemen her yerde kutlanır bir durumdadır. Dış ülkelerde çocuklar, Cadılar Bayramı’nda çeşitli kıyafetler giyip kapı kapı dolaşarak şeker ve harçlık toplar. 

 Cadılar Bayramı’nın kökeni, pagan Keltlerin kutladığı Samhain Festivali’ne dayanır. Pagan Keltler, Samhain Festivali’ni yazın bitişi kışın başlangıcı olarak gördükleri 1 kasımda kutlar. Yaz sonu, aynı zamanda Keltlerin genel olarak evlendiği ve ölülerin kutsandığı bir tarihtir. Pagan Keltlerin inanışına göre bu tarihlerde ruhlar geçmişte yaşadığı evi ziyaret eder kötü ruhlar ise etrafta dolaşır. Kişiler tepelerin üstünde bulunan evlerdeki ocakları tutuşturmak ve aynı zamanda kötü ruhları uzak tutmak için büyük ateşler yakar. Aynı zamanda pagan Keltler kötü ruhların onları tanımaması için çeşitli kostümler giyer ve maskeler takar. Pagan Keltlerin bu inanışları ve gelenekleri zamanla Samhain Festivali’nin periler, iblisler, cadılar ile ilişkilenmesini sağlayarak Cadılar Bayramı’nın ortaya çıkmasına olanak tanır.

  Bugün Halloween parti olarak kutlanılan bir gün haline dönüşerek kişiler için oldukça eğlenceli bir aktivite haline gelmiş durumdadır. Cadılar Bayramı kutlaması için kişiler maskeli ve kostümlü balolar, korku filmi izleme, balkabağından fener oyma gibi değişik etkinlikler düzenler. Başta Kuzey Amerika ve Britanya Adaları’nda çocuk bayramı olarak kutlanılan bu gün Türkiye’de de kutlanılan özel bir gün haline dönüşür.

  Halloween partileri oldukça eğlenceli atmosfer içinde gerçekleşir. Halloween partisinin oldukça eğlenceli ve farklı bir atmosfer içinde gerçekleşmesi kişilere Cadılar Bayramı ne zaman sorusunu sordurtur. Her sene ekim ayının sonuna doğru 31 ekimde kutlanan bu özel gün, organizasyon şirketleri tarafından organize edilerek büyülü ve eğlenceli bir parti havasında geçer.

Cadılar Bayramı Nasıl Kutlanır?

  Cadılar Bayramı, özel bir atmosfer içinde kutlanan günler arasında yer alır. Cadılar Bayramı’nın en sevilen aktivitelerinden biri olan gülen suratlı balkabağı oyma gelenekselleşen aktivitelerden biridir. Gülen suratlı balkabağı soyulduktan sonra içine mum yakılarak konulur.  Balkabağı oyma ilk kez 19. yüzyılda Britanya’da yapılır. Kişiler balkabağını kötü ruhları uzak tutacağına inandıkları için oyar.

 Cadılar Bayramı’nı kutlayabilmek için yediden yetmişe herkes çeşitli kostümler giyer. Cadılar bayramı kostümü renkli ve korkunç bir tema içinde tasarlanır. Çocuklar için de oldukça eğlenceli bir aktivite olan Cadılar Bayramı’nda çizgi film karakterleri, süper kahraman ve korsan kostümleri giyen çocuklar, bu güne özenle hazırlanır. Çocuklar, Cadılar Bayramı’nda sokakta dolaşarak komşularına şeker mi şaka mı diye sorarak çeşitli şekerlemeler ve harçlık toplar. Şaka diye yanıt verildiğinde ise çocuklar çeşitli muziplikler yapar. Şaka mı şeker mi uygulaması, Britanya’da yoksulların kapı kapı dolaşarak ruh keki toplaması geleneğinden gelir. Korkunç görünüme sahip olan kostümleri giyen yetişkinler ise evlerinde korku filmi gecesi düzenleyip keyifli vakit geçirmek ile beraber bu günü birbirinden farklı hazırlanan konsept parti düzenleyerek de kutlar.

 Halloween partilerinin eğlenceli ve bir o kadar da profesyonel bir düzen içinde gerçekleşebilmesi için organizasyon şirketlerine ihtiyaç duyulur. Organizasyon şirketleri arasında bulunan Nişantaşı organizasyon, Cadılar Bayramı’nın uzman kadrosu ve profesyonel ekibi ile sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlar.

 Nişantaşı organizasyon şirketi, Cadılar Bayramı organizasyonu için oldukça önemli olan kostümlerin kiralanmasına imkan sunarak kişilerin kıyafet bulmada zorluk yaşamasının önüne geçer. Aynı zamanda makyöz hizmeti de veren bu şirket, kişilerin Halloween partisi için korkunç makyajlar yapmasını sağlayarak  partiye hazırlanma sürecine yardımcı olur.

Cadılar Bayramı Organizasyon Firmaları

Renkli ve korkutucu temalar ile hazırlanıp kutlanan bu özel günü kişiler çeşitli aktiviteler yaparak geçirir. Cadılar Bayramı’nın klasik ama süregelen bir etkinliği olan balkabağı oyma, kişilerin bu günde sürekli yaptığı etkinlikler arasında yer alır. Bunların yanı sıra perili olduğuna inanılan evlere gece yürüyüşü de Cadılar Bayramı’nda yapılan etkinlikler arasında yer alır. Popülerliğini her geçen gün artıran Cadılar Bayramı, maskeli ve kostümlü parti yapılarak da kutlanan bir gündür. Kişiler Cadılar Bayramı için parti organize ederek sevdikleri ve yakınları ile beraber çok eğlenceli vakit geçirir.

 Cadılar Bayramı’nın bir parti havasında geçmesi için kişiler organizasyon firmalarına ihtiyaç duyar. Cadılar Bayramı organizasyon firmaları ise Halloween partisi için birbirinden farklı hizmetler sunarak bugünün organize edilmesine olanak sağlar. Türkiye’nin pek çok bölgesinde organizasyon şirketleri tarafından kutlanan bu gün İstanbul’da da çok renkli görüntülere imza atar. Cadılar Bayramı partisi İstanbul için organizasyon düzenleyen Nişantaşı organizasyon şirketi, kişilerin ihtiyaç duyduğu her şeyi karşılayarak bugünün kaliteli bir şekilde kutlanmasına olanak tanır. Servis ekipmanları, Halloween dekor ürünleri gibi malzemelerin parti de kullanılması adına tedariğini ve düzenlenmesini sağlar.

  Villa, ev, yalı, şirket gibi pek çok alanda Halloween partilerine imza atan Nişantaşı organizasyon şirketi kişilerin en kaliteli hizmetten yararlanabilmesi adına her geçen gün kendini geliştirerek hizmetlerine devam eder.

Halloween Parti Organizasyon Hizmetleri

 Halloween parti organizasyon şirketleri tarafından düzenlenen etkinlikler arasında yer alır. Halloween partisi organize eden sayılı organizasyon şirketlerinden biri de Nişantaşı organizasyon şirketidir. Nişantaşı organizasyon şirketi, 2006 yılından beri sektörün içinde olmanın getirdiği tecrübeden kaynaklı olarak Halloween partisini büyük bir özveri içinde hazırlar.

  Nişantaşı organizasyon şirketi, (Halloween) parti organizasyonu hizmetleri noktasında kişilere pek çok açıdan destek sağlayarak partinin kusursuz geçmesine olanak tanır. Kişilerin memnuniyeti önemseyen bu şirket, her organizasyonda olduğu gibi Halloween parti organizasyonunda da kişilerin beklentisi doğrultusunda düzenleme yapar.  

  Halloween partisi için rock müzik gruplarını organizasyona dahil ederek kişilerin parti boyunca müzik eşliğinde eğlenmesine olanak sağlar. Rock müzik gruplarının sahnede davetlilere en iyi şekilde gösteri yapabilmesi için sahne kurulumunu da gerçekleştirir. Halloween partisi organizasyonunun gerçekleşeceği mekana  ses ve ışık sistemlerinin kurulmasını sağlayan Nişantaşı organizasyon şirketi, ortamın en iyi şekilde aydınlatılmasını ve ses çıkışlarında problem yaşanmasının önüne geçer.

 Nişantaşı organizasyon şirketi tarafından gerçekleştirilen Halloween parti organizasyon, oldukça eğlenceli ve çılgın dakikaların yaşandığı bir etkinlik haline dönüşür. Kişilerin eğlenebilmesi için DJ hizmeti de sağlayarak organizasyonun bir parti havasında geçmesi için gerekli olan tüm hizmeti kişilere sunar. Nişantaşı organizasyon şirketi aynı zamanda bu partinin kişinin istediği mekanda gerçekleşmesine olanak tanır. Herhangi bir mekanda dahi aynı hizmeti kişilere sunan Nişantaşı organizasyon şirketi, herkesin aynı hizmeti almasına olanak sunar.

  Nişantaşı organizasyon şirketinin Halloween partisi için sunduğu hizmetlerden biri de bar kurulumudur. Bar kurulumunun yanı sıra parti boyunca kişilerin istediği türde içecek içmesine imkan sunan barmen hizmeti ile de kişilerin beğenisini kazanır. Kişilerin parti esnasında güvenliğinin sağlanabilmesi için özel bodyguardlar ile 

ortamın güvenliğinin sağlanması ve partiye yabancı kişilerin girmesine engel olunur.

  Bunların yanı sıra servis ekipmanlarının tedariğini  de sağlayan Nişantaşı organizasyon şirketi, bistro masalar ve sandalyeler ile parti mekanının oturma düzeninin ayarlanmasına da yardımcı olur. Deneyimli servis elemanları ise parti boyunca yapılacak olan sunumları servis eder. Sizler de çılgın ve keyifli bir Halloween partisi düzenlemek istiyorsanız https://nisantasiorganizasyon.com/ web sitesi üzerinden ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Halloween Parti Malzemeleri

 Halloween daha çok Batılı ülkelerin gelenekselleşen bir günü olsada bugün Türkiye’de de kutlanan günler arasında yer alır. Eğlence amacı ile kutlanan bu günde renkli ve eğlenceli görüntülerin ortaya çıkması için çeşitli malzemeler kullanılır. Cadılar Bayramı ekipmanları arasında sıklıkla kullanılan malzemelerden biri de içi oyulmuş balkabağıdır. Balkabakları Cadılar Bayramı’nın yaklaştığının habercisidir.   

  Türkiye’de Halloween daha çok kostümlü ve maskeli partiler şeklinde kutlanır. Cadılar Bayramı kostümleri arasında kişilerin en sık tercih ettiği kıyafetler korku filmlerinin karakterleri olur. Hem kostümleri hem de makyajları ile korkunç bir hale bürünen kişiler ile oldukça eğlenceli görüntüler ortaya çıkar.

  Halloween partisi düzenleyebilmek için kişiler pek çok malzemeye ihtiyaç duyar. Halloween parti malzemeleri, organizasyonun eksiksiz bir şekilde ilerlemesine yardımcı olur. Halloween parti malzemelerinin tedariğini sağlayan Nişantaşı organizasyon şirketi yaptığı tasarımlar ile bugünün oldukça renkli ve çılgın geçmesine olanak sunar. Nişantaşı organizasyon tarafından organize edilen Halloween parti de kişiler eğlenceli vakit geçirmenin yanı sıra her şeyin eksiksiz bir şekilde hazırlandığı ortamda sadece organizasyonun akışına kendini bırakır.

  Halloween temalı süsleme yapılmasını sağlayan Nişantaşı organizasyon şirketi, kişinin tercih ettiği mekanın profesyonel ekibi ile dekore eder. Maket iskeletler, balkabağı figürleri ve çeşitli korkunç objeler ile organizasyonun gerçekleşeceği mekanın dekorasyonunu tamamlar. Kişilerin fikirlerini önemseyen bu şirket, her alanda olduğu gibi dekorasyon noktasında da kişilerin fikirlerini alarak hareket eder.

Halloween Parti Organizasyon Fiyatları

 Halloween parti organizasyon fiyatları çeşitli etkenlere bağlı olarak farklı fiyat aralığında yer alır. Organizasyon firmaları, tarafından gerçekleştirilen bu parti, organizasyonu sağlayan firmanın sunduğu hizmetlere bağlı olarak farklı fiyat aralıklarında yer alır. Hiçbir organizasyon şirketinin Halloween parti için kişilere sunduğu hizmet aynı içeriklere sahip değildir. Organizasyon şirketinin bulunduğu il ve muhitte Halloween parti organizasyon fiyatlarının değişmesini sağlar. Halloween partisi düzenleyen firmalardan biri olan Nişantaşı organizasyon şirketi, kişinin bütçesine uygun düzenlemeler yaparak kişilerin en uygun fiyatlar ile bu hizmetten yararlanmasına imkan sağlar.

 Nişantaşı organizasyon şirketi, Halloween parti için farklı fiyat aralıkları belirler. Kişiye göre düzenlemeler yaptığı için düzenlediği Halloween partisinde fiyat noktasında çeşitlilik yaşanır. Birbirinden farklı hizmetlerin sunulduğu bu organizasyonda kişinin yararlanmak istediği hizmetlere göre fiyat aralıklarında değişiklik görülür. Organizasyonun gerçekleşeceği mekana ve muhite göre fiyat aralığı belirleyen Nişantaşı organizasyon şirketi, kişilerin en uygun fiyat aralıkları ile bu hizmetten yararlanmasına olanak sunar.

 Nişantaşı organizasyon şirketi, Halloween partisinde kullanılacak olan malzemelerin tedariğini sağlar. Organizasyonda kullanılan malzemelere ve malzemelerin çeşitliliğine göre Halloween parti fiyatlarında değişiklik yaşanır. Birbirinden farklı fiyat aralığına sahip olan Halloween parti organizasyonları arasında kişiler kendi bütçesine en uygun partiyi düzenleyerek oldukça eğlenceli vakit geçirme imkanına sahip olur.

  Nişantaşı organizasyon şirketi, kişilerin memnuniyetini önemseyen bir firma olduğu için dekorasyon noktasında kişilerin fikirlerini alarak ilerler. Bu noktada çeşitli 

Halloween parti konseptleri düzenleyerek kişilerin istediği tarzda bir organizasyon yapmasına imkan sunar. Dekor ve süsleme noktasında kişilere pek çok alternatif sunar. Süsleme malzemelerinin çeşitliliği Halloween konseptine uygun olan korkutucu temaların kolaylıkla yapılmasına olanak tanır. Sizler de istediğiniz tarzda ve içerikte olan Halloween partisi düzenlemek istiyorsanız nisantasiorganizasyon.com web sitesi üzerinden iletişime geçebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

 

 • Halloween Temalı Süsleme
 • Halloween Dekor Ürünleri
 • Rock Müzik Grupları
 • Ses & Işık Sistemleri
 • Servis Ekipmanları
 • Servis Elemanları
 • Sahne Kurulumu
 • Bar Kurulumu
 • Dj Hizmeti
 • Barmen
 • Bodyguard
 • Makyöz & Vale
 • Bistro Masalar & Sandalyeler
 • Çeşitli Kostüm Kiralama
 • Parti Sonrası Temizlik Hizmeti
 • İhtiyacınız Olan ne Varsa
 • Nişantaşı Organizasyon Yanınızda.