Gösteri

organizasyoncu

Mehter Ekibi

Mehter Takımı Kiralama, Osmanlıdan Gelen, Osmanlı Askerlerini Coşturan Ve Aşk İle Savaştıran, Dünyanın En Eski Bandosu Olan Mehteran Takımı İle Bize Kalan Bu Mirası Yaşatmaktan Memnuniyet Duyarız.

Semazen Grubu

Hiç bir yerde bulamayacağınız profesyonel ekiplere sahip olan Nişantaşı Organizasyon Sizlere kusursuz bir hizmet vermek için çalışmaktadır. Dini Düğün  ve tüm İslami Organizasyonlar konusunda işin uzmanı ile tanışım.. Dilediğiniz kadar Semazen isteyin Kişi Sınırımız Yoktur..

organizasyoncu
organizasyoncu

Dans Grubu

Nişantaşı Organizasyon, dans okullarını bünyesinde toplamakla kalmıyor, aynı zamanda organizasyonlarınızın hazırlık sürecinde yanınızda yer alıyor. Bayi ve şirket açılışlarına özel şovlar, kutlamalarınız için dansçı temini, istediğiniz müzikte istediğiniz dansın koreografisi ve daha nicesi Nişantaşı Organşzasyon’da sizi bekliyor! Organizasyonlarınız için ihtiyacınız olan her şey sunuluyor.

Tiyatro Grubu

Organizasyonlarınıza biraz tebessüm biraz neşe katmak ve misafirlerinizle eğlenceli zamanlar geçirmek için tiyaro ekibimizi tercih edebilirsiniz.

organizasyoncu
animasyon ekibi

Animasyon Ekibi

Nişantaşı Organizasyon firması olarak animasyon alanında uzun yıllar hizmet sağlamış bir firmayız. Eğitimli personelimiz ve birinci sınıf kalitede üretilen ekipmanlarımızla organizasyon dünyasının en renkli karakterlerini ve en eğlenceli aktivitelerini ayağınıza getiriyoruz.

Lazer Gösterisi

Lazer gösterileri; Yüksek teknoloji Lazer show sistemleri ve ekipmanları kullanılarak, her türlü kapalı ve açık alanlarda yapılan muhteşem renkli Işık gösterisidir.
100 metre ila 1 km menzil mesafeli lazer sistemleri ile Vektörel formatta yazı, grafik, animasyon, logo yazdırılabilir. Lazer sistemleri ile evlilik teklifleri, Mahya uygulamaları, Ulusal veya uluslar arası etkinliklerde, milli bayramlar ve kutlamalarda, uzak mesafe yazı, logo ve animasyon gösterileri yapılabilir.

açılış organizasyonu
açılış organizasyonu

Alev Makinaları

Nişantaşı Organizasyon bünyesindeki Alev Makineleri, özel sunumlarda, DJ Partilerinde, Konserlerde çok sık kullanılmaktadır. Sprey tüplerin içine sıkıştırılmış LPG gazının yüksek basınçla ateşlenmesi sonucu yerden 4 metre ile 8 metre yüksekliğe gerçek alev verir.

Havai Fişek Gösterisi

Havai fişekler gök bombası ve kullanıma hazır seri atım yapabilen gök bataryalarının harmanlanması ile oluşturulur. Gösteride 40, 70 ,80, 100,150 ,200 metre yükseklikte çeşitli efektler oluşturan ürünler kullanılır.

açılış organizasyonu
Open chat