• Şişli / İSTANBUL
  • Tel : 02125720052

Fuar Servis Hostesi

Fuar Servis Hostesi

* Afet N. S.
* Boy: 165
* Beden 36
* Kilo 50

Hizmet Alanı:
* Servis Hostesi,
* Tanıtım Hostesi,
* Karşılama Hostesi,
* Tadım Hostesi,
* Satış Destek.

Fuar, Düğün, Davet. Parti, Eğlence Alanların da,
Misafirleriniz Etkinliğin Keyfini Çıkarırken
Sizler de Stressiz bir Organizasyonunun Tadını Çıkarın.
Deneyimli Çalışma Ekiplerimiz Tüm İhtiyaç
Duyduğunuz Organizasyonlarınız daYanınızda..

 

Fuar Servis Hostesi

 Fuar hostesi; kongre, sempozyum ve fuar merkezlerinde görevli olarak markaların kurumsal kimliğini tanıtma işini gerçekleştirir. Fuar hosteslerinin birbirinden farklı görevi olmakla beraber markaların ürün veya hizmetinin, fuar alanlarında yer alan katılımcı müşteriye aktarılmasını sağlar. İletişim becerileri güçlü ve iş ahlakına uygun çalışan fuar hostesleri markanın fuar alanındaki tanıtım yüzü olur.

 Fuar hostesleri, yeterlilik alanlarına göre farklı kategorilerde çalışır. Tercüman hostes, satış destek hostesi ve servis hostesi de bu kategoriler arasında yer alır. Fuar servis hostesi, marka ile işbirliği halinde olur. Marka için pek çok işlemin yerine getirilmesini sağlayan servis hosteslerinin önemi büyüktür. Güler yüzlü ve deneyimli kişilerden oluşan fuar servis hostesleri, markanın fuar alanında açmış olduğu stantta ön plana çıkmasını sağlar.

 Fuar servis hostesi hizmeti sağlayan pek çok firma mevcuttur. Firmaların bünyesinde bulunan fuar servis hostesleri, firmanın yönlendirmesi ile birçok marka ile çalışma imkanı elde eder. Servis hostesliği hizmeti veren firmalardan biri olan Nişantaşı organizasyon şirketi bu noktada ajanslar ile beraber çalışarak servis hostesinin en doğru markaya yönlendirilmesini sağlar. Alanında deneyim sahibi ve uzmanlaşmış olan servis hostesleri sayesinde markalar müşterileri ile güçlü bir bağ kurar.

 Fuar servis hostesleri, marka tanıtımının yanı sıra müşteriler için ikramlıkların hazırlanmasını ve sunulmasını sağlar. Fuar servis hostesi aynı zamanda broşürlerinin dağıtılması ve müşterilerin kayıtlarını tutmak gibi görevleri de yerine getirerek ilgili markanın fuar alanındaki temsilciliğini yürütür.

 

Fuar Servis Hostesi Firmaları

 Yılın belirli dönemlerinde ticareti canlandırmak ve markalarının pazar ağını genişletmek için fuarlar kurulur. Fuar alanlarında markanın müşteri ile ilk iletişim kurduğu kişiler olan fuar servis hostesleri, önemli işlerin yerine getirilmesini sağlar. Birbirinden farklı niteliklere sahip olan servis hostesleri çeşitli ajanslar ve firmalar ile çalışır. Fuar servis hostesi firmaları, servis hosteslerini markalara yönlendirerek markanın stand alanında en iyi şekilde temsil edilmesine olanak sağlar.

 Fuar alanlarına çeşitli sektörden markalar katılarak müşteri ağını genişletmek ister. Farklı sektörden markaların yer aldığı fuar alanlarında her marka kendi sektöründe genel bilgilere sahip ve alanında uzman olan fuar servis hostesi ile çalışmayı tercih eder. Fuar servis hostesi firmaları ise bu noktada marka için gerekli bilgilere sahip olan servis hostesini bularak markaya fuar servis hostesi hizmeti sunar. Fuar servis hostesi firmalarından biri olan Nişantaşı organizasyon şirketi ajanslar ile çalıştığı için fuar servisi hostesi hizmeti noktasında markalara pek çok alternatif sunar.

 Nişantaşı organizasyon şirketinin markalara sunduğu alternatifler ile markalar kendileri için en uygun niteliklere sahip olan fuar servis hostesini kolaylıkla bulur. Nişantaşı organizasyon şirketinin bünyesinde çalışan fuar servis hostesleri ziyaretçi ve misafirlere ikramlıkları sunarak onların en iyi şekilde ağırlanmasını sağlar. Markaların gelen müşterilerini samimi ve içtenlikle karşılayan fuar servis hostesleri bulundukları alanın düzeni ve temizliğinden de sorumlu olur. Etkinlik süreci boyunca müşteriler ile etkili iletişim kurarak potansiyel müşterilerin de markaya kazandırılmasını sağlar. 

 Nişantaşı organizasyon şirketi, kendileri ile çalışacak olan fuar servis hosteslerini özenle seçer. Diksiyonu ve müşteriye hitabeti düzgün, deneyimli, müşterinin istediği cevapları yanıtlayabilecek donanıma sahip fuar servis hostesi kadrosuna sahip olan Nişantaşı organizasyon şirketi, markaların sıklıkla tercih ettiği firmalar arasında yer alır. Türkiye’nin çeşitli bölgelerine de fuar servis hostesi hizmeti sağlayarak her sektörden markanın bu hizmetten yararlanmasına olanak tanır. Sizler de markanızı en doğru şekilde temsil edecek ve tanıtımını sağlayacak servis fuar hostesine ihtiyaç duyuyorsanız http://nisantasiorganizasyon.com web sitesi üzerinde iletişime geçebilirsiniz

 

Fuar Servis Hostesi Fiyatları

 Fuar servis hostesi fiyatları çeşitli etkenlere bağlı olarak farklı aralıklarda yer alır. Fuar servis hostesi fiyatlarında çeşitlilik yaşanması markalar için avantajlı bir durumdur. Markalar kendi ihtiyacına ve bütçesine en uygun olan fuar servis hostesi hizmetini kolaylıkla bulur. Fuar servis hosteslerin çalıştığı pek çok firma ve ajans mevcuttur. Firmalar ve ajanslar fuar servis hostesi hizmetlerinin fiyat aralıklarını kendi satış politikalarını göre belirler. Firmaların birbirinden farklı satış politikası izlemesi de fuar servis hostesi fiyatlarının farklı aralıklarda yer almasına olanak sağlar. Fuar servis hostesi hizmeti sunan firmalar pek çok destinasyonda yer alır. Bu firmaların bulunduğu il ve muhit de fuar servis hostesi fiyatlarının değişmesinde etkili olur.

 Fuar servis hostesi hizmeti sağlayan firmalardan biri olan Nişantaşı organizasyon şirketi de bu hizmet için farklı fiyat aralıkları belirler. Nişantaşı organizasyon şirketinin servis hostesi fiyatlarını etkileyen unsurlardan biri fuarın düzenlendiği ildir. Birbirinden farklı illere servis hostesi hizmeti sağlayan bu şirket, her il için aynı fiyat aralığı ile hizmet sağlamaz. Servis hostesinin çalışma saatleri değişiklik göstermekle beraber servis hostesinin çalışma saati ile orantılı olarak da fiyatlarda da değişiklik görülür.

 Nişantaşı organizasyon şirketinin bünyesinde çalışan servis hosteslerinin özellikleri farklıdır. Her servis hostesinin uzman olduğu alan birbiri ile aynı değildir. Fuar servis hosteslerinin uzmanlık gösterdiği alanların farklılaşması ile verilen hizmetin fiyat aralığını da değişir. Aynı zamanda yabancı dil bilen fuar servis hostesleri de mevcuttur. Servis hostesinin bildiği yabancı dile ve konuşabildiği dil sayısına göre servis hostesi hizmetinin fiyat aralıklarında değişiklik yaşanır. Bunların yanı sıra fuar servis hostesinin yönlendirileceği markanın sektörü de bu hizmetin fiyat aralıklarının değişmesine olanak sağlar. Sizler de hem organizasyon hem de fuar servis hostesi firması olan Nişantaşı organizasyondan bütçenize en uygun fiyat aralığına sahip olan bu hizmeti almak istiyorsanız nisantasiorganizasyon.com web sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.