• Şişli / İSTANBUL
  • Tel : 02125720052

Fuar Hostes Fiyatları

Fuar Hostes Fiyatları

Fuar Hostes Fiyatları
Fuar Hostes Hizmeti Etkinlik Bölgesine, Çalışma Zamanına,
İş Türlerine ve İstenen Hostes Özelliklerine Göre Fiyatlandırılır.
Fuar Hostesleri Özelliklerine ve Çalışma Bölümlerine Göre
Ortalama Fuar Hostes Fiyatları  600TL'den Başlar.

Firmanızı En İyi Şekil de Temsil Edecek Deneyimli Çalışma
Ekiplerimiz ile Fuar Hostes Personel Destekleri

 

Fuar Hostesi ne iş Yapıyor?

Fuar Hostesi, uluslararası kongre, sempozyum ve fuar gibi etkinliklerde çalışan;
markaların hizmet ya da ürünlerini tanıtan kişilerdir. Genellikle fuarlar üzerine uzmanlaşmış
ajanslarda çalışan Fuar Hostesleri, uzmanlık alanlarına göre farklı kategorilerde hizmet verirler.
 

Fuar hostesi nasıl olunur?

O nedenle fuar hosteslerinin yabancı dil bilmeleri de tercih edilebilir. 
Fuar hostesi olmak isteyen kişiler üniversitelerde dört yıllık lisans eğitimi veren
Mütercim ve Tercümanlık ile Turizm ve Otelcilik gibi bölümlerden mezun olabilirler.

Fuar Hostes Fiyatları

 Fuar hostes fiyatları birbirinden farklı pek çok etkene bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Fuar hostes fiyatlarının çeşitlilik göstermesi markalar için avantajlı bir durum oluşturup kendi bütçelerine uygun fiyat aralığında fuar hostesi hizmeti almalarına olanak sağlar. Markaların ihtiyaç duyduğu fuar hostesleri çeşitli firmalar ile beraber çalışır. Fuar hostesinin bağlı olduğu firma ise kendi satış politikası dahilinde hizmet sağladığı için fuar hostesi fiyatları her firma için aynı aralıkta yer almaz. Türkiye’nin pek çok destinasyonunda fuar hostesi hizmeti sağlayan birçok firma mevcuttur. Firmanın bulunduğu lokasyon da fuar hostesi fiyatlarının değişmesine olanak sağlar.

 İstanbul fuar hostesi firmalarından biri olan Nişantaşı organizasyon şirketi, ajanslar ile beraber çalışarak markalar için en doğru fuar hostesinin bulunmasına olanak sağlar. Nişantaşı organizasyon şirketi, fuar hostesi hizmeti için çeşitli fiyat aralıklarına sahiptir. Markalara donanım sahibi fuar hostesinin yönlendirilmesini sağlayan bu firmanın bünyesinde çeşitli yeterliliğe sahip olan fuar hostesleri mevcuttur. Markaların sektörüne uygun olan fuar hostesinin yönlendirilmesini sağlayan Nişantaşı organizasyon şirketi, fuar hostesinin uzmanlık gösterdiği sektöre bağlı olarak verdiği bu hizmetin fiyat aralıklarını belirler. Bunun yanı sıra İstanbul dışında farklı fuar alanlarına da fuar hostesi hizmeti verdiği için hizmet verilen bölge de fiyat aralıklarının değişmesinde etkilidir.

 Nişantaşı organizasyon şirketi tarafından yönlendirilen fuar hosteslerinin çalışma saatleri markaların isteğine bağlı olarak şekillenir. Haftalık, günlük ya da saatlik çalışma olanağı bulunan fuar hosteslerinin verdiği hizmetin fiyatı çalışma saatlerine göre değişkenlik gösterir. 

 Nişantaşı organizasyon şirketi bünyesinde çalışan fuar hosteslerinin birbirinden farklı özellikleri ve yetenekleri mevcuttur. Fuar hosteslerinin çalışma alanları aynı olmayıp yeteneklerine göre bunlar farklılık gösterir. Karşılama hostesi, satış destek hostesi, tanıtım hostesi, tercüman hostesi, servis hostesi fuar alanlarında uzmanlık seviyelerine göre farklı kategoride hizmet sunar. Nişantaşı organizasyon şirketi tarafından farklı kategorilerde hizmet veren bu fuar hostesleri farklı fiyat aralıkları ile hizmet sağlar.

 Fuar alanlarında yabancı müşteriler ile bağlantının sağlanabilmesi için yabancı dil bilen fuar hostesine ihtiyaç duyulur. Fuar hostesinin yabancı dil yeterliliği ve bildiği dil ya diller verdiği hizmetin fiyatının değişmesine olanak sağlar. Sizler de markanız için en doğru fuar hostesi ile çalışmak istiyorsanız http://nisantasiorganizasyon.com/ web sitesi üzerinden iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 Fuar Hostesi Nedir?

 Sempozyum, fuar, uluslararası kongre gibi etkinliklerin verildiği alanlarda görev alan fuar hostesi; markanın hizmetinin ya da ürününün müşteriye en doğru şekilde aktarılmasını sağlayan kişidir. Belirli firmalar ile çalışan fuar hostesleri tanıtım, satış, servis gibi farklı kategorilerde uzmanlık alanlarına göre hizmet sunar.

 Fuar hosteslerinin markalar ile çalışmasına olanak sağlayan Nişantaşı organizasyon şirketinin bünyesinde bulunan fuar hosteslerinin birbirinden farklı pek çok markaya yönlendirilmesi sağlanır. Fuar hostesi çeşitli görevleri fuar alanında üstlenmek ile beraber müşterinin marka hakkında sorduğu soruları en doğru şekilde cevaplamak ve müşterinin marka hakkında bilgilendirilmesini sağlaması gerekir. Fuar hostesleri markanın hizmet verdiği alandaki müşterilerinin karşılanmasını ve gerekli durumlarda marka yetkililerine yönlendirilmesini sağlamak gibi çeşitli görevleri yerine getirir. 

 Fuar alanlarında hizmet sağlayan fuar servis hostesi ise fuar ikramlıklarının hazırlanmasını ve sunulmasını sağlar. Bunların yanı sıra stantta görevli olan fuar hostesleri broşürleri düzenlemek, ziyaretçilerin kaydını tutmak gibi işlemlerin de yerine getirilmesini sağlar. Bulunduğu standın kurulumunu ve düzenini sağlayan fuar hostesleri markalar için önemli olan bu görevleri en doğru şekilde planlayarak gerçekleştirir.

 Hizmet, ürün ya da projelerin tanıtımında görevli olan fuar hosteslerinin aynı zamanda tek tip kıyafet giyme zorunluluğu bulunur. Kıyafet, müşteriye markanın müşteriye verdiği ilk izlenim açısından önem arz ettiği için fuar hostesleri bu noktada dikkatli davranarak müşteri ile sıkı bir bağın kurulması noktasında önem arz eder.

 

Fuar Hostes Firmaları

 Kongre, fuar ve sempozyum merkezlerinde markanın tanıtımını sağlayan fuar hostesleri çeşitli firmalar ile çalışır. Fuar hostes firmaları, fuar hostesi ile markanın buluşmasına olanak sağlayarak marka için yeterli niteliklere sahip olan fuar hostesini bulur. Fuar hostesliği hizmeti sağlayan firmalardan biri olan Nişantaşı organizasyon şirketi, farklı kategorilerde hizmet sunan fuar hostesleri ile beraber çalışır.

 Nişantaşı organizasyon firması ile çalışan fuar hostesleri farklı markaların alanlarına yönelik genel bilgilere sahip olmakla beraber yüksek iletişim becerileri de bulunur. Disiplin ve özveri sahibi olan fuar hostesleri sayesinde müşteriler ile marka arasında güçlü bir bağın kurulması sağlanır. Ekip çalışmasına uygunluk gösteren ve aynı zamanda güler yüzlü fuar hostesleri markanın tanıtımında etkin rol oynayarak potansiyel müşterilerin de markaya kazandırılması sağlanır.

 Nişantaşı organizasyon şirketi İstanbul fuar hostesi hizmeti sağlamanın yanı sıra Bursa, Ankara ve daha pek çok il için de bu hizmetin sağlanmasına olanak tanır. Birbirinden farklı kategorilerde deneyim sahibi olan fuar hostesleri bulunur. Farklı alanlarda hizmet sağlayan fuar hosteslerini bünyesinde bulunduran Nişantaşı organizasyon firması ile markaların farklı alanlarda ihtiyaç duyduğu fuar hostesi ihtiyacı karşılanmış olur. 

 Yabancı müşteriler ile markanın temasını sağlayan fuar hostesleri markanın bilinirliğini dünya geneline yayarken, satış destek hostesleri ise markanın hizmet ya da ürününün müşteriler tarafından temin edilmesi sağlar. Alanında deneyimli, disiplin sahibi ve özverili olan fuar hostesleri ile beraber çalışmak ve markanızı bir adım daha ileriye götürebilmek için nisantasiorganizasyon.com web sitesi üzerinden iletişime geçerek fuar hostesi hizmeti alabilirsiniz.