• Şişli / İSTANBUL
  • Tel : 02125720052

Doğum Günü Balon Süsleme

Doğum Günü Balon Süsleme

Doğum Günü Balon Süsleme

 Doğum günleri, kişilerin dünyaya geldiği günü kutlamak için yılda sadece bir kez organize edilen özel günler arasında yer alır. Doğum günlerini kişiye özel bir şekilde düzenlemek ve dekorasyonu buna göre dizayn etmek oldukça önemlidir. Doğum günü dekorasyonlarında çeşitli süsleme malzemeleri kullanılır. Doğum günü organizasyonlarının sıklıkla kullanılan süsleme malzemelerinden biri de balonlardır.

 Doğum günlerinde balon kullanmak ortamın havasını değiştirerek oldukça şık bir görsellik katar. Doğum günü organizasyonları düzenleyen Nişantaşı organizasyon şirketi, doğum günleri için birbirinden farklı renkte ve çeşitte balon kullanarak bu özel günlerin eşsiz olmasını sağlar. Doğum günü balonları ile birbirinden farklı doğum günü konseptleri düzenleyen Nişantaşı organizasyon şirketi kişilerin beğenisine hitap eder.

 Doğum günü balon süsleme hizmeti sağlayarak farklı renk ve temalarda doğum günü organizasyonlarının gerçekleşmesine olanak sunar. Doğum günü için hazırlanan balonları kullanarak ortamı oldukça kısa bir süre içinde düzenler. Nişantaşı organizasyon şirketi aynı zamanda balonları farklı boyutlarda hazırlayarak balon süsleme hizmetini kişilerin istediği tarzda yapar. 

 

Doğum Günü Balon Süsleme Nasıl Yapılır?

 Nişantaşı organizasyon şirketi, doğum günü organizasyonları için balon süsleme hizmetini doğum günü sahibinin yaşına ve mekanın konseptine göre düzenler. Doğum günü balon süslemesi için renk, şekil ve desen alternatifleri kişilerin isteğine göre belirlenir. Çocuklar için düzenlenen doğum günü organizasyonlarında balon süsleme hizmeti, seçilen doğum günü konseptine uygun olarak ayarlanır. Çocuklar için örümcek adam, unicorn, batman, minion gibi çeşitli konseptlerde doğum günü organizasyonu düzenleyen bu şirket doğum günü balonlarını konseptin temasına uygun olan renklerden seçer.

 Çocuk doğum günü organizasyonlarında belirlenen konsepte uygun olarak hazırlanan arka fon panosunun yanına zincir balon kullanılır. Çeşitli renklerde ve ebatlarda hazırlanan doğum günü balonları konseptin rengine uygun olacak şekilde tasarlanarak arka fon panosunun yanında kullanılır. Doğum günü balon süslemeleri arasında yer alan zincir balonlar ile video ve fotoğraf çekimleri için oldukça şık ve gösterişli bir arka plan hazırlanmış olunur.

 Doğum günü balon süsleme hizmetinde sıklıkla kullanılan diğer balon çeşitleri ise uçan balon ve folyo balonlardır. Uçan balonlar, kişinin isteğine bağlı olarak helyum gazı ya da hava ile doldurularak şişirilir. Uçan balonlar kişilerin isteği doğrultusunda süsleme yapılırken tavana ya da belirli bir yere sabitlenerek kullanılır.

 Folyo balonlar rakam ve harf şeklinde sıklıkla tercih edilen balın çeşitleri arasında bulunur. Doğum günü sahibinin yaşı ve adı için uygun harf ve rakamlar ile oluşturulan folyo balonlar, 100 cm uzunluğundadır. Doğum günü mekanında hemen farkedilecek bu balonlar ile balon süsleme hizmeti verilir.

 

Doğum Günü Balon Süsleme Fiyat

 Doğum günü balon süsleme fiyat aralıkları çeşitli etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Doğum günü balon süsleme fiyatlarının değişmesini sağlayan etkenlerden biri bu hizmeti sağlayan firmadır. Firmalar satış politikaları dahilinde fiyat aralıklarını belirlediği için firmalar arası doğum günü balon süsleme fiyatları değişkenlik gösterir.  Firmaların doğum günü balon süsleme için belirlediği fiyat aralıklarını değişmesini sağlayan bir diğer unsur ise firmanın bulunduğu şehirdir. Farklı şehirlerde yer alan firmalar aynı fiyat aralıkları ile doğum günü balon süsleme hizmeti sağlamaz.

 Doğum günü balon süslemeleri İstanbul ilinde yer alan Nişantaşı organizasyon şirketi tarafından en uygun fiyatlar ile gerçekleştirilir. Nişantaşı organizasyon şirketi, kişiye özel balon süsleme hizmeti verdiği için balon süsleme fiyatları kişilere göre farklı aralıklarda seyreder. Doğum günü süsleri balon fiyatları balonun çeşidine, sayısına ve uzunluğuna bağlı olarak farklı fiyat aralıklarında yer alır.

 Sizlerde en özel anlarınız olan doğum günleri için balon süsleme hizmeti almak istiyorsanız http://nisantasiorganizasyon.com web sitesi üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.