• Şişli / İSTANBUL
  • Tel : 02125720052

CNR Fuar Hostes Ajansı

CNR Fuar Hostes Ajansı

CNR Fuar Hostes Ajansı Olarak,
Günlük Fuar Hostesleri,
Fuar Tanıtım Hostesleri, Fuar Karşılama Hostesleri,
Fuar Satış Destek Hostesleri, Tercüman Hostesler
Firmanızın Fuar ve Etkinlik Çalışmalarında, Deneyimli
Personel Destek Hizmetlerimiz ile Yanınızdayız..

CNR Fuar Hostes Ajansı
Bünyesinde Çalışan Hosteslerimiz İşlerinde Uzman Olarak Görev Alırlar.

*  İngilizce
*  Rusça
*  Fransızca
*  İspanyolca
*  Arapça 

   Daha Bir çok Yabancı Dilde Günlük Tercüman Destek Hizmetleri
Günlük Tercüman Host - Hostes Hizmetlerimiz ile Fuar vb
Etkinliklerinize Katılacak Misafirleriniz, Personel Destek Hizmetlerimiz ile Rahat Etsin,

* Tercüman Host - Hostes
* Servis Host- Hostes
* Tanıtım Host - Hostes
* Satış Destek Host - Hostes
* Tadım Host- Hostes
* Karşılama Host Hostes
* A plus Host - Hostes

CNR Fuar Host - Hostes Ajansı Tüm Organizasyonlarınız da, Günlük Personel
Destek Hizmetlerimiz ile Etkinliklerinizde Kurumsal Çözüm Ortağınızdır. 

CNR Fuar Hostesi

 Ticareti geliştirmek amacı ile yılın belli dönemlerinde ve belli bir süreliğine kurulan pazarlara fuar denir. Fuarlarda alıcılar ve satıcılar bir araya gelerek iş anlaşması yapar. Genellikle yılın aynı dönemlerinde düzenlenen fuarlar, belirli bir iş kolunda düzenlenebileceği gibi her türlü ürün ya hizmeti kapsayacak şekilde de düzenlenir. Uluslararası ticarette büyük bir önemi olan fuarlar binlerce satıcı ve alıcının bir araya gelmesini sağlayarak alışveriş potansiyelinin artmasına olanak sağlar.

 Ticari ve iktisadi alanda oldukça önemli yere sahip olan fuarlarda markalar, kendilerine ait olan alanlarda katılımcıları ile beraber olarak görüşmeler gerçekleştirir. Stand alanlarında markalar kendi kurumsal kimliklerinin tanıtılmasını sağlayarak hem ürün satışı yapar hem de kendi reklamını sıcak temas ile sağlar.

 CNR fuar, İstanbul Yeşilköy’de bulunan bir fuar merkezidir. İstanbul Dünya Ticaret Merkezi tarafından yönetilen CNR fuar merkezi, 1997 yılından 2000 yılına kadar olan süreçte sekiz adet salon kapasitesi ile genişletilir. CNR fuar merkezinde Evteks, Aysaf, Aymod, Motobike gibi önemli fuarlar düzenlenir.

 CNR fuar hostesi, yılın belirli dönemlerinde düzenlenen CNR fuar merkezinde markaların hizmetini ve ürünlerini tanıtmak için görevlendirilen kişidir. Cnr fuar hostesi standlara gelen müşterilerin karşılanmasını sağlayarak potansiyel müşterilerin markalara kazandırılmasını sağlar. Müşterilerle iletişimi  güçlü olan CNR fuar hostesleri, standlarda birbirinden farklı işlemlerin yerine getirilmesini sağlayarak markaların fuar alanındaki tanıtım yüzü olur. Markaların bilinirliğini artırmak ve müşterilerle olan bağın kuvvetlenmesi için oldukça önemli görevleri yerine getiren hosteslere stand alanlarında oldukça çok ihtiyaç duyulur.

 Nişantaşı organizasyon şirketi ise markaların ihtiyaç duyduğu CNR fuar hosteslerinin markalarla buluşmasını sağlar. Nişantaşı organizasyon şirketi tarafından yönlendirilen CNR hostesler, markaların ürünlerinin ya da hizmetlerinin müşterilere tanıtılmasını sağlamanın yanı sıra stand alanının düzenlenmesinde de aktif rol oynar. Alanında uzman olan CNR fuar hosteslerin standlarınızda markanız adına önemli işlere imza atmasını istiyorsanız http://nisantasiorganizasyon.com web sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

CNR Fuar Hostesi Firmaları

 Yılın belirli dönemlerinde çeşitli firmalara ev sahipliği yapan CNR fuar alanı İstanbul ilinde bulunur. Kurumsal firmaların yer aldığı bu fuar merkezinde markaların müşterileri ile iletişim halinde olan kişiler, fuar hostesleridir. Markanın bilinirliğini daha çok artıran ve müşterilerle markanın yakınlığını sağlayan bu kişiler önemli işlere imza atar. Markanın doğru tanıtımı adına markanın müşeterilere sunduğu ürün veya hizmetinin doğru bir şekilde anlatılması önem arz eder. CNR fuar hostesleri ise markanın doğru tanıtımının yapılmasına olanak sağlayan kişiler olduğu çin markalar adına oldukça önemli yere sahiptirler.

 CNR fuar merkezinde görevlendirilen fuar hostesleri, genellikle bir firmanın bünyesinde çalışır. Firmalar ise farklı sektörlerde uzmanlık sahibi ve farklı yabancı dillere hakim olan birbirinden farklı özelliklere sahip CNR fuar hostesleri ile birlikte çalışır. Firmalar, CNR hosteslerin marka ile buluşmasını sağlayan aracı görevi görerek hosteslerin fuar alanlarında çalışmasına olanak sağlar.

CNR fuar hostes firmaları arasında yer alan Nişantaşı organizasyon şirketi, birbirinden farklı markalar için fuar hostesinin marakaya yönlendirilmesine olanak sağlar. Deneyimli ve alanında kendini geliştirmiş CNR fuar hostesleri ile çalışan bu şirket, markaların müşterilerine kendilerini en iyi şekilde tanıtmasına yardımcı olur. CNR fuar hostesleri, standlarında görev aldığı markaların müşterileri ile iletişimlerini kuvvetli tutarak müşterinin markaya kazandırılmasını sağlar. Nişantaşı organizasyon şirketi günlük fuar hostesi hizmeti sağlayarak CNR fuar merkezinde birbirinden farklı özelliklere sahip olan hosteslerin çalışmasına olanak tanır.

 CNR fuar hosteslerinin birbirinden farklı görevleri en iyi şekilde yapabilmesi adına tek bir alanda da çalışmasına olanak sağlanır. Fuar tanıtım hostesleri marka ve müşteri arasındaki iletişimi sağlayarak ürün ya da hizmet tanıtımını gerçekleştirir. Fuar karşılama hostesleri ise müşteri ile marka arasındaki ilk bağın kurulmasını sağlayan kişiler olup standa gelen müşterilerin standda kalmasını sağlarlar. Fuar satış destek hostesleri ise markanın sunmuş olduğu hizmetin ya da ürünün satılmasını sağlayarak markanın fuar alanındaki gelirinin artmasına yardımcı olur.

 Nişantaşı organizasyon şirketi, CNR fuar merkezine tercüman hosteslerin de yönlendirilmesini sağlayarak yabancı müşterilerin de markaya kazandırılmasına olanak sağlar. İngilizce, Fransızca, Rusça, İspanyolca ve Arapça gibi yabancı dillere hakim olan CNR fuar hostesleri ile markalar pek çok müşteriye ulaşarak uluslararası satış potansiyelini artırma imkanına sahip olur. 

 

CNR Fuar Hostesi Fiyatları

 Cnr fuar hostesi fiyatları farklı etkenlere bağlı olarak çeşitlilik gösterir. CNR fuar hosteslerinin marakaya yönlendirilmesini sağlayan firmalar aynı fiyat aralıkları ile bu hizmeti sağlamaz. Firmaların CNR fuar hostesleri için belirledikleri fiyat aralıkları kendi satış politikalarına göre değişkenlik gösterir. Aynı zamanda firmanın bulunduğu lokasyonda CNR fuar hostesi fiyatlarının değişmesinde bir etkendir. 

 Nişantaşı organizasyon şirketi fuarlara CNR hosteslerinin yönlendirilmesini sağlamakla beraber farklı fiyat aralıkları ile hizmet sunar. Nişantaşı organizasyon şirketinin CNR hostes fiyatlarının değişmesini sağlayan faktörlerden biri de fuar hostesinin alanında uzman olduğu sektördür. Birbirinden farklı alanlarda uzmanlık gösteren fuar hostesleri aynı fiyat aralıkları ile hizmet sunmaz. 

Bunların yanı sıra Nişantaşı organizasyon şirketi karşılama hostesi, tanıtım hostesi ve tercüman hostes gibi farklı görevleri üstlenen hosteslerinin markalara yönlendirilmesini sağlar. Farklı görevleri bulunan CNR fuar hostesleri aynı fiyat aralıklarında hizmetlerini gerçekleştirmez. CNR fuar hosteslerinin farklı fiyat aralıkları ile hizmet sunması kişiler için avantajlı bir durum olup herkesin kendi beklentisine ve ihtiyacına uygun hizmeti sağlayan hostesi bulmasına olanak sağlar.