• Şişli / İSTANBUL
  • Tel : 02125720052

70S 80S 90S Parti Organizasyon

70S 80S 90S Parti Organizasyon

Parti Temanız’da Hangi Dönemi Yaşamak İstiyorsunuz..
70’ler 80’ler 90’lar. O Yıllara Ait Detayları
atlamadan sizler için Özel Partiler Düzenliyoruz…

Hizmetlerimiz:

Temalı Süsleme ve Dekor Ürünleri
Müzik Grupları
Dj ve Sahne Sistemleri
Işık Sistemleri
Bar Kurulumu
Catering Hizmeti
Servis Elemanları
Servis Ekipmanları
Bay – Bayan Dansçılar
Barmen
Badyguard – Vale
Parti Sonrası Temizlik

Parti Fikirleri 

70’ler partinizde bol bol çiçek figürü, salaş kıyafetler ve
yuvarlak formlu; renkli aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Planınız 80’li yılların çılgın ruhunu yad etmekse, avizenizin yerine asacağınız göz alıcı bir disko topu ve neon renkli kıyafetler bir anda havanızı değiştirebilir! Müzik seçimi yaparken de araştırmacı olmakta fayda var. Her dönemin hareketli dans parçalarını içeren listeler yapmak işinizi bir hayli kolaylaştıracaktır.

Hep beraber ev partinizi hayal edelim. Herkes eski tarz kıyafetler giymiş, kadınlar allık renklerini bile birkaç ton açmışlar, erkeklerin paçaları kısalmış, ayakkabılar rugan ve partide bir müzik çalıyor. Müziğe odaklanalım ve geldiği yeri bulmaya çalışalım. Karşınıza ne çıksa hoşunuza gider? Bir bilgisayardan açılmış, 7+1 hoparlöre bağlanmış ve son dönemin en popüler şarkılarından biri mi yoksa çanta bir Pikapiçine yerleştirilmiş, biraz çizik ama sesindeki gür samimiyet yerli yerinde olan bir pikabın mı? Pikap dediğinizi düşünmek istiyoruz. Öyleyse işe kendinize sağlam bir pikap bulmakla başlayın.

Dekorasyon, eğlenceli kıyafetler, konukları coşturan bir müzik listesi ve lezzetli atıştırmalıklar her ev partisinin vazgeçilmezlerinden. Ancak unutulmaz bir retro parti için bunlar yeterli olmayabilir! Her ayrıntısına önem verdiğiniz bir retro ev partisi sayesinde, arkadaşlarınızın aklında yıllarca şahane bir ev sahibi olarak yer edinebilirsiniz. Örneğin parti boyunca konuklarınızın ellerinden düşmeyecek bardakları partinin adının ve tarihin yazdığı neşeli etiketlerle süsleyerek, her bardağın bir anı eşyasına dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Ya da konuklarınızı partiye, sıradan bir e-mail ya da mesajla davet etmek yerine onlara özel davetiyeler tasarlayarak posta yoluyla ellerine ulaştırabilirsiniz. Böylece retro partiniz henüz başlamadan bile konuşulacaktır!

Profesyonel bir parti organizatörü olmayabilirsiniz ancak bu şahane bir retro konseptli bir ev partisi düzenleyemeyeceğiniz anlamına gelmez! Sadece biraz yaratıcılıkla, yüzlerce lira ödenen kulüplerin ışıltılı atmosferini evinize taşıyabilirsiniz. Ev partisi için ilginç fikirler bulmaya başlayarak işe koyulabilirsiniz. Herkesin müzik zevki birbirinden farklı. Olması gereken de zaten bu. Konu retro ev partisi ve nostaljik eğlence olunca biraz uzmanlığınızı konuşturmalı ve sadece size veya partideki tek bir kişiye hitap edecek plaklar yerine tercihinizi herkesin hoşuna gidebilecek müziklerden yana kullanmalısınız. Bir örnek vermemiz gerekirse Queen deriz, çünkü onlar nostaljik oldukları kadar asla modası geçmeyen bir grup. Türkçe alternatif olarak da Hümeyra, Yeliz, Nil Burak gibi bir döneme damgasını vurmuş kişileri seçebilirsiniz. Bu gibi detayları düşünürseniz, başarılı bir nostaljik DJ olabilirsiniz